Bu bölümde, hostoky.NET'in güvenlik konusundaki politikaları deklare edilmektedir!...

hostoky.NET Güvenlik Politikası

Bu doküman hostoky.NET'in güvenlik konusundaki politikalarını deklare etmek için hazırlanmıştır. Sitemizde alışveriş yaparken üyelik sistemimize kayıt olmanız gerekmektedir. Üyelik sistemimiz dahilinde sizden istenen iletişim bilgileri, alan adı (domain names) tescilinde, acil durumlarda size ulaşılması amacıyla ve faturalarınızın teslimatında kullanılacaktır. Üyelik sistemi içerisinde vermiş olduğunuz bilgileri, istediğiniz zaman düzenleme ve güncelleme haklarına sahipsiniz. Üyelik sistemi içerisinde verilen kişisel ve kurumsal bilgiler bu sistem dışında bir işlem için kullanılmayacaktır. Daha sonra bu bilgileri silinmesini talep edebilirsiniz. hostoky.NET; bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için çeşitli güvenlik önlemleri ile sistemini desteklemektedir.

Bu güvenlik önlemleri şunlardır:

  1. Firmamız, kredi kartlı işlemler için, Garanti Bankası ve Ziraat Bankası POS sistemleri ile PayPal güvenli ödeme sistemini ve güvenlik alt yapılarını kullanmaktadır.
  2. Çalıştığımız bankaların güvenlik sistemlerine ek olarak; kredi kartı ile yaptığınız ödemeleriniz, SSL (Secure Socket Layer) Güvenlik Sertifikası ile şifrelenerek, kredi kartı bilginiz bankamıza şifreli olarak iletilmektedir.
  3. Sitemizde, SSL (Secure Socket Layer) Güvenlik Sertifikası ile yaptığınız işlemlerin şifrelendiği sayfaların sağ alt köşesinde sertifika mührü görürsünüz. Mouse ile mührün üzerine gelip yaklaşık 1 (bir) saniye beklediğinizde, SSL (Secure Socket Layer) Güvenlik Sertifikası'na ilişkin ayrıntılar görüntülenmektedir.

Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. İşlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Siz ve bankamız arasında gerçekleşen bu işlem bizim sitemiz üzerinden çalıştırılsa da, kartınıza ilişkin bilgiler bankamız tarafından bizimle paylaşılmamaktadır.


hostoky.NET Web Hosting Çözümleri