Bu bölümde, windows ve linux tabanlı tüm sistemleri destekleyen bayi hosting (reseller hosting) servislerimize ilişkin ayrıntıları inceleyebilirsiniz!... Ürünlerimizle ve/veya hizmetlerimizle ilgili olarak, sitemizdeki seçeneklerin dışında, ek ya da farklı talepleriniz için lütfen firmamızla irtibata geçmekten çekinmeyin!...

Bayi Hosting Servisleri (Reseller Hosting Servisleri)

hostoky.NET;her sektörden ve profilden müşteri taleplerine cevap verebilecek şekilde geliştirerek düzenlediği, alternatif bayi hosting paketlerine sahiptir. Bayi hosting (reseller hosting) paketleri; birden çok sitesi bulunan kişiler/kuruluşlar ile özellikle webmaster olarak çalışan kişiler/kuruluşlar için ideal çözümler sunmaktadır.

Özellikle webmaster olarak çalışan bayilerimiz, ürünlerimizin/hizmetlerimizin son kullanıcıya ulaştırılmasında en önemli iş ortaklarımızdandır. Bu nedenle, müşterilerine kesintisiz ve hızlı hizmet verebilmelerini sağlayacak tüm çalışmaları titizlikle yapıp, hazır olarak kendilerine sunmaktayız.

hostoky.NET; size ek bir kazanç değil, iş sahibi olmayı taahhüt ediyor! hostoky.NET'in güvenli çatısı altında, uzman ve deneyimli bir kadronun desteğinden alacağınz güç ile işinizi geliştirebilir ve müşterilerinize hosting hizmeti sunabilirsiniz. Bu hizmeti sunarken hiç bir teknik bilgi ve/veya çaba harcamanız gerekmez.

Görüş ve önerileriniz ya da sitemiz üzerinde çözüm bulamadığınız sorularınız için lütfen firmamızla irtibata geçmekten çekinmeyin!

Linux Tabanlı Platformlar İçin Bayi Hosting

Linux bayi hosting paketlerimiz, ihtiyaç bazlı bir yapılanma ile bayilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde hazırlanmıştır. Linux tabanlı platformlar için geliştirdiğimiz bayi hosting paketlerimizde; PHP, MySQL uygulamalarını, Joomla, Wordpress, Drupal, MyBB, PHP-Nuke vb. gibi hazır içerik yönetim sistemlerini (CMS) sorunsuzca çalıştırabilmektesiniz.

Detaylı İncele

Windows Tabanlı Platformlar İçin Bayi Hosting

Windows hosting paketlerimiz de, ihtiyaç bazlı bir yapılanma ile bayilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde hazırlanmıştır. Windows tabanlı platformlar için geliştirdiğimiz hosting paketlerimizde; ASP, ASP.net, MsSQL uygulamalarını, vBulletin vb. gibi hazır içerik yönetim sistemlerini (CMS) sorunsuzca çalıştırabilmektesiniz.

Detaylı İncele

Hangisini Seçmeliyim ?

Diğer hosting ürünlerinde olduğu gibi, bayi hosting ürünü satın alırken de, belki öncelikle karar verilmesi; ve hatta, en çok dikkat edilmesi gereken konu, hangi platformun tercih edileceğidir. Linux ya da Windows?

Doğru seçim yapmak, hosting hizmetinden sorunsuz faydalanabilmek ve/veya müşterinize sorunsuz hizmet vererek en üst düzeyde yarar sağlayabilmek için çok önemlidir. Aslında artık günümüzde, ihtiyaca bağlı bir seçim zorunluluğunu neredeyse ortadan kalkmıştır. Her iki platform da birbirinin alternatifi olabilecek çok sayıda uygulamalara sahipler. Dolayısıyla, platform seçimi ağırlıklı olarak sizin sitenizi/sitelerinizi kurarken kullandığınız alt yapıya veya tercihlere bağlı. Eğer, siteniz PHP tabanlı bir site ise, sorunsuz çalışabilmesi için Linux hosting seçmeniz; ASP, ASP.net tabanlı bir siteye sahipseniz, Windows hosting seçmeniz gerekmektedir.

Aralarındaki en önemli fark; windows tabanlı pek çok uygulamanın ücretli olmasıdır. Linux tabanlı uygulamalarda ise, çok sayıda ücretsiz alternatife sahipsiniz. Sitenizi kurarken, eğer daha ekonomik bir çözüm arıyorsanız, bu yönüyle Linux'u tercih etmeniz faydalı olacaktır.